کمیاب ایران آمریکا انقلاب انقلابی آمریکایی

کمیاب: ایران آمریکا انقلاب انقلابی آمریکایی حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فقط ۶ ماهه با استقلال می‌بندم، تمام / تیام

مامه تیام به استقلال بازگشت ولی وقت امضای قرارداد تازه روزهای آینده خواهد بود. کلوب استقلال سال گذشته قراردادی با این بازیکن امضا کرد که امتیازهای زیادی به او د

فقط ۶ ماهه با استقلال می‌بندم، تمام / تیام

تیام: فقط ۶ ماهه با استقلال می بندم، تمام

عبارات مهم : ایرانی

مامه تیام به استقلال بازگشت ولی وقت امضای قرارداد تازه روزهای آینده خواهد بود. کلوب استقلال سال گذشته قراردادی با این بازیکن امضا کرد که امتیازهای زیادی به او داد.

به گزارش خبرورزشی، بعد از درخشش تیام، آنها می دانستند این قرارداد می تواند به سادگی او را لقمه ای حاضر جهت تیم های عربی کند. این اتفاق هم رخ داد و کلوب الکویت و الهلال روی این بازیکن دست گذاشتند. الکویت ولی جهت جذب این بازیکن جدی تر بود. تیام به بهانه دیدار با مادرش در کویت، عازم این کشور شد و با مسئولان آن کلوب پای میز مذاکره نشست. مذاکرات به نتیجه هم رسید.

فقط ۶ ماهه با استقلال می‌بندم، تمام / تیام

تیام و فردی ایرانی- بلژیکی که پیشنهاد الکویت را جور کرده بود، به این کلوب اعلام کردند نیاز نیست با استقلال طرف شوند و خودشان فسخ قرارداد او را می گیرند و می آورند. تیام هم تصور می کرد این فرد ایرانی می تواند واقعاً چنین کاری کند، به همین خاطر به او اعتماد کرد ؛ دریغ از اینکه یک دام بزرگ برایش پهن شده است هست. کلوب الکویت از روز اول خود را درگیر این مسئله نکرد ولی فرد ایرانی- بلژیکی، تیام را تحت فشار گذاشت.

او گفت اگر ۳۵ هزار دلار در اختیارش قرار دهد، به ترکیه می رود و رضایتنامه اش را از استقلالی ها دریافت می کند. تیام هم که اعتماد کرده بود، از مسئولان کلوب الکویت درخواست کرد تا این پول را در اختیارش قرار دهند. این کلوب کویتی ولی یک شرط داشت ؛ آنها به مامه گفتند در صورتی پول را می دهند که او پاسپورت خود را در اختیارشان قرار دهد. اصلاً به همین علت بود که مامه با وجود قول و قرار با استقلال، موفق نشد از کشور کویت خارج شود. او شرط کلوب الکویت را قبول کرد و پاسپورت خود را به آنها داد تا ۳۵ هزار دلار دریافت کند.

مامه تیام به استقلال بازگشت ولی وقت امضای قرارداد تازه روزهای آینده خواهد بود. کلوب استقلال سال گذشته قراردادی با این بازیکن امضا کرد که امتیازهای زیادی به او د

بدین ترتیب فرد ایرانی- بلژیکی با ۳۵ هزار دلار، راهی کشور ترکیه شد تا در استانبول با افتخاری و توفیقی مدیرعامل و معاون کلوب دیدار کند. افتخاری که از غیبت تیام در جلسه ناراحت شده است بود، توضیحات گنگی از فرد ایرانی- بلژیکی شنید. مدیرعامل کلوب اعتقاد داشت تیام آنها را قال گذاشته و این رفتارش متناسب با واکنش‌ها حرفه ای نیست. استقلال جهت این بازیکن بلیت رفت و برگشت به اضافه هتل رزرو کرده بود، به همین خاطر توقع داشت او حتماً به ترکیه برود.

کلاهبرداری از تیام

مدیر برنامه ایرانی- بلژیکی در این جلسه به مسئولان کلوب استقلال گفت تیام رضایتنامه اش را می خواهد. او تأکید کرد طبق قراردادی که بین دو طرف امضا شده، این کلوب موظف است به ازای پرداخت ۲۰۰ هزار دلار رضایتنامه مامه را صادر کند. افتخاری ولی در جلسه تأکید کرد آنها باید رضایت مامه را بدهند و حاضر نیستند چنین کاری کنند. او تأکید داشت کلوب پیشنهاد تازه ای به این بازیکن دارد و می خواهد او را حفظ کند. در این جلسه تیام هم به صورت ویدئویی حرف هایش را به مسئولان کلوب زد ولی خبر نداشت چه اتفاق بدی در راه هست. فرد ایرانی- بلژیکی قرار بود بعد از مذاکره با مسئولان استقلال و عدم پرداخت ۳۵ هزار دلار، به کویت بازگردد و پول را به مامه بدهد تا این بازیکن آن را به کلوب الکویت بازگرداند و پاسپورت خود را آزاد کند. این فرد ولی به ناگهان ناپدید شد و به تماس های مامه پاسخ نداد. این بازیکن دو، سه روز بعد متوجه شد آن فرد کلاهبردار بوده و ۳۵ هزار دلار را اوج کشیده و دررفته است.

استقلال تیام را نجات داد

فقط ۶ ماهه با استقلال می‌بندم، تمام / تیام

بعد از کلاهبرداری ۳۵ هزار دلاری از مامه و فرار آن فرد ایرانی- بلژیکی، اوضاع جهت فوروارد سنگالی بسیار بد شد. او می خواست از کشور کویت خارج شود ولی نمی توانست چون پاسپورتش در اختیار کلوب بود. کویتی ها می گفتند تا زمانی که ۳۵ هزار دلار را نگیرند، پاسپورت مامه را بعد نمی دهند. این بود که او با یکی از افراد نزدیک به کلوب استقلال تماس گرفت و گفت برایش چنین مشکلی پیش آمده و فرد ایرانی –بلژیکی پول را اوج کشیده و دررفته هست. افتخاری گفت ایرادی ندارد، ۳۵ هزار دلار را کلوب استقلال پرداخت می کند. تیام هم تأکید کرد: «این پول را از روی قراردادم پرداخت کنید تا من شکایت کنم و بتوانم آن را بعد بگیرم.» کلوب استقلال هم از طریق یکی از نزدیکان خود در دبی، ۳۵ هزار دلار در کویت جهت تیام حواله کرد و این بازیکن بعد از دریافت پول توانست پاسپورت خود را از کلوب الکویت بگیرد و راهی سنگال شود.

شرط تازه مامه ؛ فقط ۶ ماهه!

اما این آخر کار نبود. کلوب استقلال پیش از سفر تیام به سنگال، دورادور مذاکراتی با این بازیکن داشت. مامه تأکید کرد که باید قرارداد کوتاه مدت بین دو طرف فسخ و قرارداد تازه ای امضا شود. این بازیکن به افتخاری گفت: «من بیش از ۶ ماه قرارداد نمی بندم. یعنی قرارداد یکساله ما اعتبار نخواهد داشت و باید راجع به ۶ ماه همکاری بحث کنیم. من تا نیم فصل در استقلال خواهم بود و بعد از آن راجع به آینده ام تصمیم می گیرم.» کلوب ولی این پیشنهاد را فعلاً قبول نکرده و قرار است دو طرف دوباره پای میز مذاکره بنشینند. استقلال در این زمینه هم ضعیف عمل کرد. با آنکه مامه در کویت گیر کرده بود و پول نیاز داشت، استقلال علیرغم پرداخت آن، دوباره در موضع ضعف قرار دارد. بی شک کلوب می توانست در این زمینه هوشمندانه تر عمل کند و حداقل از مامه امتیاز بگیرد. به نظر می رسد با توجه به تأکید این بازیکن جهت امضای قرارداد ۶ ماهه، استقلال مطابق تمام قراردادهایش به میل تیام واکنش‌ها می کند و تا نیم فصل با او امضا خواهد کرد. فعلاً مامه به تعطیلات رفته و قرار است بعد از آخر دوره استراحتش به کشور عزیزمان ایران بازگردد و با استقلالی ها پای میز مذاکره بنشیند.

مامه تیام به استقلال بازگشت ولی وقت امضای قرارداد تازه روزهای آینده خواهد بود. کلوب استقلال سال گذشته قراردادی با این بازیکن امضا کرد که امتیازهای زیادی به او د

واژه های کلیدی: ایرانی | ایرانی | بازیکن | استقلال | قرارداد | مسئولان | پاسپورت | استقلال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog